Licencēt spēlētāju

Atbalstīsim fotogrāfa Jura Bērziņa Soma atveseļošanos!

Atbalstīsim fotogrāfa Jura Bērziņa Soma atveseļošanos!
11-10-2023

Mēs, Latvijas Regbija Federācijas vārdā, vēlāmies aicināt atbalstīt fotogrāfa Jura Bērziņa Soma atveseļošanos.

 

Saite kur iespējams atbalstīt -> https://gogetfunding.com/atbalstisim-fotografa-jura-berzina-soma-atveselosanos/

 

Viņš pēdējos 3 gadus pastāvīgi ir kopā ar LRF, iemūžinot regbija notikumus gan uz laukuma, gan ārpusē. Tāpat ir bijis arī Sporta Avīzes fotogrāfs.

 

Šobrīd Jurim ir nepieciešams veikt atkārtotu gūžas operāciju. Galvenos operācijas izdevumus apmaksā valsts, taču papildus tiem ir arī slimnīcas izdevumi, kā arī situāciju apgrūtina, ka ārstēšanās laikā zudusī iespēja strādāt un pelnīt.

 

Mēs vēlamies, lai Jurim būtu ātra un veiksmīga atveseļošanās un varētu atgriezties pie  fotografēšanas, kas ir ne tikai darbs, bet arī sirdslieta.

 

Kā situāciju raksturo past Juris Bērziņš Soms:

‘’Pēc autoavārijas (nenoskaidrotos apstākļos) 1991.gadā stipri cietu. Divas reizes tika mainīta gūža.

 

Šī gada jūlijā situācija atkal saasinājās. Biju jau sarunājis operāciju uz rudeni, pēc sezonas, bet sākās iekaisums, kas beidzās ar asins saindēšanos (bakteriāla sepse). Tīrīja, ņēmās, nomainīja gūžu. Izlaida ārā, nācu pat ar kruķiem uz spēlēm, bet viss pamatīgi sastrutoja un gūža iznāca no vietas. Varbūt vaina, ka to taisīja jauns ārsts, jo mans īstais bija atvaļinājumā...

 

Trīs nedēļas notika tīrīšana un otrdien (26.09) bija smaga, bet veiksmīga operācija. Tagad palēnām atlabšana, sākumā ar kruķiem, bet ceru pēc apmēram 3 mēnešiem būt ierindā.

 

Vispār es regbija saimi uztveru kā ģimeni.... Izrādās, ka taisnība...‘’’

 

Aicinām būt vienotiem un palīdzēt! Regbija saime kopā ir stiprāki!