Licencēt spēlētāju

Baltijas Sadraudzības kausa rezultāti

Baltijas Sadraudzības kausa rezultāti
24-10-2023

21. oktobrī RKĢ rīkotajā Baltijas Sadraudzības kausa izcīņā LNK sporta parkā pulcējās 12 komandas trīs dažādās grupās.

 

U12 puišu konkurencē triumfēja Kauņas "Ažuolas" vienība, bet labāko trijniekā vēl ierindojās arī RK "Mītava" un RKĢ.

 

U12 meiteņu grupā visas spēles izvērtās ārkārtīgi spraigas, visām komandām piedzīvojot kā uzvaras, tā zaudējumus. Triumfēja Elejas meitenes, aiz sevis atstājot "Ažuolas" un RKĢ vienības.

 

Savukārt U9 puišu grupā spēcīgākie izradījās "Ažuolas-2" regbisti, kas cīnījās neizšķirti ar RKĢ, bet uzveica Eleju un "Ažuolas" pirmo sastāvu. Kā rezultātā, pirmās divas vietas "Ažuolas" klubam, bet labāko trijnieku noslēdza RKĢ regbisti.

 

Visās 12 komandās labākos spēlētājus noteica un apbalvoja Latvijas regbija leģenda Armands Višņevskis, savukārt kausus laureātiem pasniedza Latvijas regbija pamatlicējs Andris Ozols. Paldies par atbalstu turnīra norisē tiesnešiem Kārlim Sarkanam un Kristapam Staņam, kā arī uzņēmumiem "Ezītis Miglā" un "Food Union".

 

Raimonds Rudzāts, turnīra organizators:

 

"Laikapstākļi bija maksimāli ekstrēmi, bet milzīgs prieks par visu dalībnieku pašatdevi un azartu.

 

Ideja dzima 3. puslaikā pēc "Ažuolas" un "Miesnieki" spēles Kauņā. Mērķis bija atsevišķi nodalīt meitenes, lai tām būtu savas sacensībās un nebūtu jāspēlē ar puišiem, kas ir kopīgs Baltijas regbija sāpju temats.

 

Prieks, ka šādu tradīciju izdevās iedibināt un paralēli aizvadīt arī sacensības puišiem divās vecuma grupās. Cerams, ka Latvijas un Lietuvas federācijas pavasarī nāks klajā ar kopīgām sacensībām ne tikai pieaugušo līmenī."