Licencēt spēlētāju

Eži atstāj sausajā Fēniksu

Eži atstāj sausajā Fēniksu
07-05-2022

Lielrīgas atklātā čempionāta šīs nedēļas otrajā spēlē ar rezultātu 0:27 uzvaru izcīnīja RK “Eži”.

 

Valmieras Fēnikss sestdien, 7.maijā savās mājās uzņēma ciemiņus no Rīgas, kamēr komandas treneris Kristaps Staņa ar Latvijas izlasi Prāgā gatavojās iznācienam pret Čehijas valstsvienību.

 

Brenguļu stadionā notiekošās spēles sākums veiksmīgāks izvērtās rīdziniekiem – spēles 6.minūtē rezultātu atklāja Ežos spēlējošais jūrmalnieks Artjoms Šubins. Neprecīzs realizācijas sitiens un rezultāts 0:5.

 

Tomēr turpmākajās pirmā puslaika minūtēs ne viena, ne arī otra komanda nespēja uzlauzt pretinieku aizsardzību.

 

Līdz nākošajiem gūtajiem punktiem bija jāgaida 41 minūte. kad RK “Eži” beidzot uztaustīja caurumu mājinieku aizsardzībā. Uz no maiņu tikko uznākušais Mārtiņš Zviedris 47.minūtē piepluso 5 punktus un rezultāts uz tablo 0:10.

 

Vēl pēc 5 minūtēm ar piezemējumu atzīmējās Ežu komandā ar 8 numuru spēlējošais jūrmalnieks Emīls Zerafims. Spēles 52.minūtē rezultāts – 0:15.

 

Komandas aktīvi eksperimentēja ar spēlētāju maiņām, kas labāku rezultātu arī atlikušajā spēles daļā deva viesiem no Rīgas

 

Spēles pēdējās 5 minūtēs Eži jau iekrātajiem 15 punktiem spēja pieplusot vēl 12 punktus. 2 piezemējumi un beidzot arī viena precīza realizācija, un spēles noslēgumā sausā uzvara ar 0:27.

 

Rezultatīvākie spēlētāji RK “Eži” komandā