Licencēt spēlētāju

Kārlis Vents ievēlēts LOK Finanšu komisijas sastāvā

Kārlis Vents ievēlēts LOK Finanšu komisijas sastāvā
18-01-2023

Ar 2023.gada janvāri LRF prezidents Kārlis Vents ir apstiprināts Latvijas Olimpiskās komitejas Finanšu komisijas sastāvā, nomainot tajā Latvijas Florbola savienības pārstāvi.

 

“Esmu pagodināts par iespēju Latvijas regbija saimei būt ciešāk saistītai un vēl intensīvāk piedalīties Latvijas sporta dzīves veidošanā. Šāds solis, manuprāt, ir likumsakarīgs, jo regbijs ir olimpiskais sporta veids, kā arī Latvijas regbija izlase ir pirmā komanda pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, kas spēja kvalificēties pasaules līmeņa finālturnīram (atceramies 1993.gada Pasaules Kausu regbijs-7), kas uzskatāms par izcilu sasniegumu. Ticu, ka ar mērķtiecīgu un pamatīgu kopdarbu mūsu kungu vai dāmu izlases var sasniegt līdzvērtīgus rezultātus nākotnē. Tāpat būtiski minēt, ka pašreiz tiek veiktas izmaiņas modelī, kā Latvijas sporta nozarē tiek noteikts un sadalīts finansējums. Mums ir jāredz, jādzird, jābūt klāt un jāpiedalās šajos būtiskajos procesos,” tā Kārlis Vents.

 

LOK Finanšu komisijā darbojas – prezidents Aigars Kalvītis (Latvijas Hokeja federācija); komisijas locekļi Ivita Asare (Latvijas Handbola federācija), Kaspars Cipruss (Latvijas Basketbola savienība), Dinārs Doršs (Latvijas Slēpošanas federācija), Ernests Gulbis (Latvijas Tenisa savienība), Arnis Lagzdiņš (Latvijas Vieglatlētikas savienība), Lelde Laure (Latvijas Kanoe federācija), Leonīds Loginovs (Latvijas Zēģelētāju savienība) un Kārlis Vents (Latvijas Regbija federācija).

 

Finanšu komisijas kompetencē ir sekojošas LOK darbības sfēras un procesi – finanšu līdzekļu piesaiste; LOK gada budžeta un budžeta grozījumu projektu sagatavošana; LOK zīmolu attīstība un pārraudzība; procedūru un funkciju atbilstības analīze un nodrošināšana labas pārvaldības principu ietvaros

 

Rakstā izmantots foto no LOK foto arhīva