Licencēt spēlētāju

Latvijas vīriešu R15 izlase aizvadīs spēli pret Norvēģiju

Latvijas vīriešu R15 izlase aizvadīs spēli pret Norvēģiju
07-11-2023

Sestdien, 11.novembrī,pulksten 13:00 Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Eiropas Čempionāta Konferences divīzijas A grupas spēlē Latvijas valstsvienība tiksies ar Norvēģijas regbija-15 izlasi. Svarīgi atzīmēt, ka šī spēle tiks aizvadīta ikkatram latvietim zīmīgā datumā - Lāčplēšdienā!

Atbalstīsim Latvijas izlasi, lai mūsu vīri uz laukuma cīnītos kā pašu tautas varonis - Lāčplēsis!

A grupas pirmajā spēlē Latvijas regbija izlase uzvarēja Somiju ar 46:17. Otrajā spēlē diemžēl tehniskais zaudējums pret Andoru. Plašāk par šo zaudējumu iespējams lasīt rugby-latvia.lv lapas rakstā. 

Šī būs rudens cikla noslēdzošā spēle. Pavasara ciklā pirmā spēle būs pret Dāniju. Konferences divīzijā 17 izlases tika sadalītas četrās apakšgrupās, cīnoties par iespēju spēlēt pārspēlēs par nonākšanu pēc spēka otrajā līmenī jeb Trofejas divīzijā, kurā cīnīsies sešas valstsvienības. Augstākajā divīzijā spēlē astoņas izlases.

Pēc divām aizvadītām spēlēm A grupā Latvijas izlase atrodas trešajā vietā ar pieciem punktiem, kas iegūti par uzvaru spēlē pret Somiju ar bonusa punktu. Tikpat punkti ir otrajā vietā esošajai Andorai. Pirmajā vietā pašlaik atrodas Dānijas ar 6 punktiem. Tikmēr Somija ir ceturtie ar četriem iegūtajiem punktiem. Latvijas izlases nākamā pretiniece Norvēģija vēl spēles nav aizvadījusi un tai pagaidām ir nulle punktu.  Turnīra tabulas bildi skatīt zemāk.

Norvēģijas izlase 2022/23 sezonā spēlēja Eiropas Čempionāta Konferences Ziemeļu divīzijā kopā ar Somiju, Dāniju un Andoru.  Tur trīs spēles norvēģiem uzvaras un punktus izcīnīt neizdevās. 

Latvijas vīriešu regbija-15 izlasi vada Mārtiņš Straume, kuram palīdz Viktors Silvoniks un Jean Baptiste Bruzulier.

Līdz šim rezultatīvākie šajā ciklā Latvijas izlasē ir sekojošie spēlētāji:

Ieejas maksa

Pasākuma norises vietā būs kafejnīca, kur katram apmeklētājam - tēja un kafija bezmaksas!

Pēc ierašanās stadionā nesteidziet biļetes mest ārā, jo katra biļete piedalīsies balvu izlozē.

Tomēr tiem, kas netiks klātienē uz spēli, būs iespējams skatīties to Rugby Europe TV vai arī Latvijas Regbija federācijas youtube kanālā! Tiešraides links sekos.

 Mārtiņš Straume, Latvijas vīriešu izlases treneris regbijā-15:

‘’Esam gatavi cīnīties par pieciem punktiem tabulā.’’

Viktors Silvoniks, Latvijas vīriešu izlases trenera palīgs regbijā-15:

‘’Šajā laikā esam strādājuši, lai uzlabotu sniegumu tajos spēles elementos, kas neizdevās spēlē pret Somijas valstsvienību. Pēc tehniskā zaudējuma Andorai, visi ir gatavi cīnīties, lai Norvēģus pieveiktu ar bonusa punktu.

Jāņem vērā, ka Norvēģi šobrīd ir tumšais zirdziņš. Viņiem ar mums ir pirmā spēle, tā kā nezinām, kādā spēka līmeni viņi ir šajā posmā, kas padarīs spēli interesantāku.’’

Elmāra Šefanovskis, Latvijas vīriešu izlases kapteinis regbijā-15:

‘’Apzināmies, ka mums ir jāuzvar spēle pret Norvēģijas izlase ar bonusa punktu, tāpat kā pavasarī gaidāmā spēle pret Dāniju. Iesim uz spēli ar visiem ‘’110 %’’. Mūsu cīņas spars ir paaugstināta līmenī, jo apzināmies spēles nozīmīgumu.

Liels prieks, ka spēle tiek aizvadīta mājās, kā arī papildus motivācija noteikti ir tas, ka spēle tiek aizvadīta svētku laikā un tā būs noslēdzošā sezonas spēle izlases un klubu līmenī’’