Licencēt spēlētāju

LRF valde dodas uz Rugby Europe ikgadējo sanāksmi

LRF valde dodas uz Rugby Europe ikgadējo sanāksmi
24-11-2022

Šajās dienās – 25. un 26.novembrī Parīzē notiek ikgadējā Rugby Europe (RE) sanāksme (General Meeting). Tajā Eiropas regbija saime visplašākajā tās sastāvā atskatīsies uz 2022.gada notikumiem un paveikto, kā arī RE pārstāvji ieskicētas nākošā gada aktualitātes.

 

Uz Parīzi ir devušies arī LRF pārstāvji – prezidents Kārlis Vents un vice-prezidente Zane Sirsniņa-Kukaine.

 

Lai gan sanāksme notiks divas dienas, plānu attiecībā uz laiku Parīzē mūsu kolēģiem ir daudz.

 

“Tā kā mums ir apstiprināti trīs Rugby Europe piešķirtie granti, kur viens no tiem (U16 jauniešu treniņnometne Baldonē) jau ir realizēts, tad dalīšos ar Eiropas kolēģiem mūsu pieredzē realizējot šāda veida projektus (cross-borded activities). Tāpat Latvijas izlases 2022/2023 sezonas spēļu kontekstā tiksimies ar visām iesaistītajām pusēm (Moldova, Luksemburga uc), lai skaidrotu situāciju, kādā pašreiz esam un precizētu arī situāciju citās federācijās. Ir dzirdēts, ka šis gads finansiāli ir ļoti smags ne vienai vien federācijai. Ir jāmeklē pareizie veidi, kā šos izaicinājumus pārvarēt. Papildus, noteikti, vēlamies tikties ar Lietuvas kolēģiem, lai pārrunātu kopīgus nākotnes plānus Baltijas Top līgas vai ārpus tās ietvaros. Tāpat arī vēlos aktualizēt ideju par Baltijas vai pareizāk sakot Ziemeļvalstu regbijs-15 turnīra rīkošanu. Šis ir īstais laiks un vieta, kad šos jautājumus likt galdā,” ar plāniem dalās Kārlis Vents.

 

“Papildus Kārļa minētajam, mums, kā jaunai federācijas vadībai ir būtiski gan sevi parādīt, gan arī iepazīties ar citu federāciju vadītājiem. Tādā veidā mēs vēl ciešāk būsim Eiropas regbija saimes apritē, kur tiek risināti regbija būtiskie jautājumi un pieņemti lēmumi. Bez maksimāli ciešas sadarbības ar RE būs grūti ieviest būtiskas pārmaiņas Latvijas regbijā. Pie tā arī strādāsim,” komentē Zane Sirsniņa-Kukaine.      

 

Pēc atgriešanās no Rugby Europe ikgadējās sanāksmes, tiks sniegta informācija par aktualitātēm, kas saistās ar Latvijas regbija attīstību.