Licencēt spēlētāju

Miesnieki – ceļā uz Benidormas 7s turnīru (papildināta)

Miesnieki – ceļā uz Benidormas 7s turnīru (papildināta)
20-05-2022

Pēc pirmā šīs sezonas turnīra RK “Miesnieki” komanda ir devusies uz augsta līmeņa regbija-7 turnīru Benidormā, Spānijā. Tajā tiks samēroti spēki ar profesionālām un pus-profesionālām komandām.

 

Spēles Benedormas turnīrā norisināsies šo sestdien un svētdien, 21.-22.maijā. Spēles būs iespējams vērot interneta tiešraidē - http://benidormsevens.com/en/streamings/

 

Sestdien Miesniekiem ir 3 spēles. Pirmā - plkst. 15:40 pēc LV laika ar Wailers komandu no UK. Otrā - plkst. 17:00 pēc LV laika ar Polijas izlasi un trešā - plkst. 18:40 pēc LV laika ar Penguin International no UK.

 

“Šajā turnīrā atgriežamies pēc gandrīz 10 gadu pārtraukuma un esam priecīgi iesaistīties regbija-7 komerciālo turnīru apritē pēc vairāku gadu pārtraukuma. Turnīrā, kas norisināsies sestdien un svētdien, piedalās arī komandas no Spānijas, Apvienotās karalistes, Dienvidāfrikas republikas, Venecuēlas, Polijas un Andoras,” stāsta komandas menedžeris Edgars Cīrulis.

 

Lai arī komandas sastāvs turnīrā nav optimāls un dažādu iemeslu dēļ uz turnīru nedodas vairāki pamatsastāva spēlētāji, tomēr no Latvijas kausa fināla dalībnieces ir izveidota komanda, kas ir noskaņota cīnīties katrā spēlē un parādīt labu sniegumu. Komandā ir vairāki jauni spēlētāji, kuriem šī būs debija šāda līmeņa sacensībās – Artis Bramanis un Reinis Pavinkšnis, kā arī virkne spēlētāju ar mazāku vai lielāku šādu turnīru pieredzi.

 

Vairāk par sacensībām meklē – www.benidormsevens.com/en/competition-box