Licencēt spēlētāju

Noslēdzies Latvijas Čempionāts regbijā-7!

30-11--0001

Sestdien, 2.jūlijā, Baldones stadionā tika aizvadīts pēdējais Latvijas Čempionāta regbijā- 7 posms.

Šajā posmā piedalījās sešas komandas: divas RFC Livonia kluba komandas- Brander/Livonia un Garkalne/Livonia , divas RK Miesnieki komandas- CoverPower/Ķekava un Ķekavas novads, Fēnikss, Jūrmala, Baldone/ĶNSS, Eži.

Komandas bija izvietotas divās apakšgrupās pa četrām komandām katrā apakšgrupā.

A apakšgrupā 1.vietu ieņēma Brander/Livonia ar 9 punktiem un 3 uzvarām, 2.vietu ieņēma Fēnikss, 3.vietu Jūrmala, savukārt 4.vietu Ķekavas novada komanda.

B apakšgrupā 1. vietu ieņēma Baldone/ ĶNSS arī ar 9 punktiem un 3 uzvarām savā kontā, 2.vietu ieņēma CoverPower/ Ķekava, 3.vietu Eži, 4.vietu Garkalne/Livonia.

Pusfinālās tikās Brander/Livonia - CoverPower/Ķekava un Baldone/ĶNSS - Fēnikss.Spēlē Brander/Livonia pret CoverPower/ Ķekavu pārsvaru izrādīja CoverPower/ Ķekava, uzvarot spēli ar rezultātu 19:7. Otrajā pusfinālā Baldone/ĶNSS ar rezultātu 17:5 uzvarēja Fēnikss komandu.

Spēlē par 3.vietu tikās Brander/Livonia un Fēnikss, kurā Brander/Livonia komanda izrādīja ievērojamu pārākumu, gūstot uzvaru ar rezultātu 57:0.

Dienas noslēdzošajā spēlē uz laukuma devās CoverPower/Ķekava pret Baldones/ĶNSS. Pirmajās minūtēs dominēja CoverPower/Ķekava komanda, kurās pēc Baldone/ĶNSS komandas spēlētāja, Kaspara Jakuša, gūtās dzeltenās kartiņas, Cover/Power/Ķekava komandas spēlētājs, Emīls Balodis, atklāja spēles rezultātu ar gūtu piezemējumu, savukārt Andrejs Mantenieks rezultātu nostabilizēja to ar veiksmīgu realizācijas sitienu, rezultāts 7:0. Baldone/ĶNSS spēlētāju, Artūra Alaiņa gūtais piezemējums un Laura Dūzeļa rezultatīvais realizācijas sitiens, nodrošina neizsķirtu rezultātu 7:7, kam seko vēl viens Artūra Alaiņa piezemējums Baldone/ ĶNSS komandas labā un rezultatīvs Laura Dūzeļa realizācijas sitienu no laukuma malas, noslēdzot pirmo puslaiku ar rezultātu 7:14 par labu Baldone/ĶNSS komandai.

Arī spēles otrais puslaiks tika aizvadīts saspringtā cīņā, vienai komandai gūstot punktus un otrai komandai rezultātu izlīdzinot. Spēles otrais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 21:21, kas nozīmēja vienu - papildlaiku. Spriedzes pilnais papildlaiks noslēdzās ar Elmāra Šefanovska piezemējumu, nodrošinot Baldone/ĶNSS 1.vietu Latvijas čempionata regbijā-7 2.posmā.

Kopvērtējuma tabulā komandas Brander/Livonia 1.posmā gūtā pirmā vieta, nodrošina ČEMPIONU titulu Latvijas Čempionāta regbijā-7 2022.gadā!

Otro vietu iegūst 2.posma uzvarētaji, Baldone/ĶNSS, trešo vietu ieņem CoverPower/Ķekava, ceturto vietu Fēnikss, piekto vietu Jūrmala, sesto vietu Baldone/ĶNSS, septīto vietu Eži un astoto vietu Ķekavas novada komanda.