Licencēt spēlētāju

Uzmanību - mildronāts un sporta sacensības!

Uzmanību - mildronāts un sporta sacensības!
10-05-2022

Labdien,
cienītā Sporta organizācija!

 

Ņemot vērā, ka ir palielinājies ar Meldoniju saistīto nelabvēlīgo analīžu rezultātu skaits, Latvijas Antidopinga birojs vērš uzmanību rakstam "Uzmanību - mildronāts un sporta sacensības!". Lūdzu informējiet savus sportistus, trenerus un sportistu atbalsta personālu par šo svarīgo jautājumu.


 

Pamatojoties uz 2022. gadā publicēto Aizliegto vielu un metožu sarakstu, kā arī faktu, ka aktīvā viela Meldonium (Mildronāts®, Mildronate®, Meldonium Olainfarm®, Quaterine® u.c.) ir IEKĻAUTA Aizliegto vielu un metožu sarakstā kopš 2016.gada 1.janvāra, Latvijas Antidopinga birojs atgādina, ka aktīvās vielas Meldonium lietošana bez attiecīgas terapeitiskās lietošanas atļaujas sportistiem ir aizliegta!

Latvijas Antidopinga birojs vērš uzmanību uz to, ka realizējot dzīvē Patiess Sports idejas – pielietojot pareizas trenēšanās un racionālas atpūtas metodes, sekojot līdzi savam miega režīmam un veltot uzmanību sabalansētām uzturam – ir iespējams uzlabot sportisko rezultātu un tuvoties sev uzstādītajiem mērķiem.

 

Latvijas Antidopinga birojs