Licencēt spēlētāju

Rezultāti


2022 R15 V Latvijas Čempionāts

15.10 Fēnikss vs Miesnieki / Ķekava

15.10 14:00
Brenguļu stadions

Fēnikss

8

vs

Miesnieki / Ķekava

45

Spēles protokols

24.09 Lāči/MŪKU SALA vs Eži

24.09 12:00
Ķekavas Sporta Klubs

Lāči/MŪKU SALA

0

vs

Eži

61

Spēles protokols

17.09 Miesnieki / Ķekava vs Fēnikss

17.09 14:00
RTK stadions

Miesnieki / Ķekava

86

vs

Fēnikss

7

Spēles protokols

15.09 Eži vs Livonia

15.09 19:00
Upesciema stadions

Eži

18

vs

Livonia

65

Spēles protokols

07.09 Miesnieki / Ķekava vs Lāči/MŪKU SALA

07.09 19:00
RTK stadions

Miesnieki / Ķekava

60

vs

Lāči/MŪKU SALA

3

Spēles protokols

02.09 Livonia vs Eži

02.09 18:30
RSMT stadions

Livonia

10

vs

Eži

20

Spēles protokols

27.08 Eži vs Fēnikss

27.08 14:00
RSMT stadions

Eži

32

vs

Fēnikss

33

Spēles protokols

19.08 Lāči/MŪKU SALA vs Livonia

19.08 19:30
Ķekavas Sporta Klubs

Lāči/MŪKU SALA

12

vs

Livonia

45

Spēles protokols

17.08 Eži vs Miesnieki / Ķekava

17.08 19:00
RSMT stadions

Eži

8

vs

Miesnieki / Ķekava

36

Spēles protokols

13.08 Livonia vs Miesnieki / Ķekava

13.08 16:00
Upesciema stadions

Livonia

20

vs

Miesnieki / Ķekava

33

Spēles protokols

11.08 Eži vs Lāči/MŪKU SALA

11.08 19:30
RSMT stadions

Eži

22

vs

Lāči/MŪKU SALA

31

Spēles protokols

06.08 Fēnikss vs Lāči/MŪKU SALA

06.08 14:00
Brenguļu stadions

Fēnikss

25

vs

Lāči/MŪKU SALA

22

Spēles protokols

29.07 Fēnikss vs Livonia

29.07 19:30
Brenguļu stadions

Fēnikss

13

vs

Livonia

42

Spēles protokols

20.07 Miesnieki / Ķekava vs Lāči/MŪKU SALA

20.07 19:30
Ķekavas Sporta Klubs

Miesnieki / Ķekava

55

vs

Lāči/MŪKU SALA

16

Spēles protokols

14.07 Miesnieki / Ķekava vs Livonia

14.07 19:30
Baldones stadions

Miesnieki / Ķekava

26

vs

Livonia

23

Spēles protokols

08.07 Livonia vs Fēnikss

08.07 19:30
Upesciema stadions

Livonia

48

vs

Fēnikss

0

Spēles protokols

18.06 Fēnikss vs Eži

18.06 14:00
Brenguļu stadions

Fēnikss

21

vs

Eži

24

Spēles protokols

16.06 Livonia vs Lāči/MŪKU SALA

16.06 19:30
Upesciema stadions

Livonia

127

vs

Lāči/MŪKU SALA

3

Spēles protokols

10.06 Lāči/MŪKU SALA vs Fēnikss

10.06 19:30
Ķekavas Sporta Klubs

Lāči/MŪKU SALA

8

vs

Fēnikss

22

Spēles protokols

09.06 Miesnieki / Ķekava vs Eži

09.06 19:30
RTK stadions

Miesnieki / Ķekava

47

vs

Eži

17

Spēles protokols


2022 R15 V Lielrīgas čempionāts

21.05 Rāmavas Lāči vs Fēnikss

21.05 14:00
Ķekavas Sporta Klubs

Rāmavas Lāči

0

vs

Fēnikss

59

Spēles protokols

07.05 Fēnikss vs Eži

07.05 12:00
Brenguļu stadions

Fēnikss

0

vs

Eži

27

Spēles protokols

05.05 Rāmavas Lāči vs Miesnieki / Ķekava

05.05 19:00
Ķekavas Sporta Klubs

Rāmavas Lāči

5

vs

Miesnieki / Ķekava

69

30.04 Miesnieki / Ķekava vs Fēnikss

30.04 14:00
Ķekavas Sporta Klubs

Miesnieki / Ķekava

18

vs

Fēnikss

7

21.04 Rāmavas Lāči vs Eži

21.04 19:00
Ķekavas Sporta Klubs

Rāmavas Lāči

53

vs

Eži

17



2022 R7 RE Women's Conference 1

05.06 LATVIA vs LUXEMBURG

05.06 18:34
Izbraukuma spēle

LATVIA

25

vs

LUXEMBURG

5

05.06 LATVIA vs AUSTRIA

05.06 14:44
Izbraukuma spēle

LATVIA

0

vs

AUSTRIA

24

04.06 LATVIA vs ANDORA

04.06 18:28
Izbraukuma spēle

LATVIA

26

vs

ANDORA

7

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/women-s-7s-conference-1-belgrade/latvia-v-andorra/

04.06 LATVIA vs SWITZERLAND

04.06 15:28
Izbraukuma spēle

LATVIA

7

vs

SWITZERLAND

0

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/women-s-7s-conference-1-belgrade/latvia-v-switzerland/

04.06 LATVIA vs MALTA

04.06 12:28
Izbraukuma spēle

LATVIA

21

vs

MALTA

7

Rugby Europe R7 Women Conference 1

11:28 Latvija vs Malta

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/women-s-7s-conference-1/latvia-v-malta/

14:28 Latvija vs Šveice

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/women-s-7s-conference-1/latvia-v-switzerland/

17:28 Latvija vs Andora

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/women-s-7s-conference-1/latvia-v-andorra/



2022 RE R15 Conference 1 North

07.05 LATVIA vs CZECHIA

07.05 15:55
Izbraukuma spēle

LATVIA

17

vs

CZECHIA

54

23.04 LATVIA vs SWEDEN

23.04 14:00
Baldones stadions

LATVIA

25

vs

SWEDEN

46

02.04 LATVIA vs LUXEMBURG

02.04 14:00
Baldones stadions

LATVIA

32

vs

LUXEMBURG

9



2022 RE R7 Men's Trophy

19.06 LATVIA vs ISRAEL

19.06 17:40
Izbraukuma spēle

LATVIA

7

vs

ISRAEL

10

19.06 BULGARIA vs LATVIA

19.06 12:58
Izbraukuma spēle

BULGARIA

14

vs

LATVIA

19

18.06 LUXEMBURG vs LATVIA

18.06 19:54
Izbraukuma spēle

LUXEMBURG

36

vs

LATVIA

5

18.06 ROMANIA vs LATVIA

18.06 15:30
Izbraukuma spēle

ROMANIA

38

vs

LATVIA

5

https://www.rugbyeurope.eu/men-s-7s-trophy-2022/men-s-7s-trophy-budapest-2022/romania-v-latvia/

18.06 ENGLAND vs LATVIA

18.06 10:44
Izbraukuma spēle

ENGLAND

40

vs

LATVIA

0

https://www.rugbyeurope.eu/men-s-7s-trophy-2022/men-s-7s-trophy-budapest-2022/england-v-latvia/

12.06 LATVIA vs BULGARIA

12.06 14:44
Izbraukuma spēle

LATVIA

10

vs

BULGARIA

5

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/men-s-7s-trophy-zagreb/m29-latvia-v-bulgaria/

12.06 DENMARK vs LATVIA

12.06 11:44
Izbraukuma spēle

DENMARK

24

vs

LATVIA

10

https://www.rugbyeurope.eu/competitions/men-s-7s-trophy-zagreb/m23-denmark-v-latvia/

11.06 LATVIA vs DENMARK

11.06 17:52
Izbraukuma spēle

LATVIA

0

vs

DENMARK

26

11.06 IRELAND vs LATVIA

11.06 14:30
Izbraukuma spēle

IRELAND

48

vs

LATVIA

0

11.06 ROMANIA vs LATVIA

11.06 11:52
Izbraukuma spēle

ROMANIA

24

vs

LATVIA

0



Rudens Kauss R15 2022

27.11 Livonia vs Eži

27.11 16:30
Skonto Halle

Livonia

40

vs

Eži

25

13.11 Eži vs Livonia

13.11 11:30
RTK stadions

Eži

10

vs

Livonia

41

Spēles protokols

05.11 Lāči/MŪKU SALA vs Eži

05.11 14:00
RTK stadions

Lāči/MŪKU SALA

32

vs

Eži

42